akhgar
10 بهمن 1401 - 16:01

تسهیلات خرید خودرو و کالا در کمتر از یک روز کاری

تسهیلات خرید کالا یکی از آیتم های ویژه مجموعه هایی نظیر خودروشاپ است که در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، تسهیلات خرید خودرو و کالا یکی از آیتم‌های قابل توجه بین مردم محسوب می‌شود که استقبال خوبی از آن صورت گرفته است. شاید تا همین دهه اخیر اکثر مردم می‌توانستند با پس انداز کردن درصد کمی از حقوقشان بعد از دو یا سه سال صاحب خودرو شوند. اما در شرایط فعلی و با درنظر گرفتن قیمت‌های بالا، خرید خودرو به صورت نقدی نوعی بلند پروازی به حساب می‌آید.

اما سوالی که این روزها برای اغلب مردم پیش می‌آید، این است که در این شرایط اقتصادی چگونه خودرو و یا کالا مورد نظر را خریداری کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در این زمینه تسهیلات مناسبی در قالب خرید خودرو اقساطی و وام کالا از سوی مجموعه‌هایی نظیر خودروشاپ در سریع‌ترین زمان و با کم‌ترین سود ممکن به متقاضیان پرداخت می‌شود. این تسهیلات مزیت‌های بسیار زیادی دارند که عمده ترین آنها سرعت در پرداخت در کمترین زمان ممکن است.

دریافت تسهیلات خرید خودرو به صورت فوری با کمترین سود

در ادامه توضیحات قبل باید این نکته را در نظر داشته باشیم که دریافت وام از سوی بانک‌ها زمان بر است. اگر فکر کنیم در می‌یابیم که با مبلغ وام دریافتی که بعد از چند ماه به حساب ما واریز شده است، به دلیل نوسانات دیگر توانایی خرید خودرو مدنظر ما را نخواهد داشت. در این راستا مجموعه خودروشاپ تسهیلات بسیار ارزنده‌ای را در قالب خرید اقساطی خودرو به برای مشتریان در نظر گرفته است که گزینه‌ای ایده آل برای خریداران به حساب می‌آید. اما سوال اینجاست که از کجا متوجه شویم که خرید خودرو اقساطی نوعی تسهیلات ارزنده تلقی می‌شود؟

تسهیلات خرید خودرو و کالا در کمتر از یک روز کاری

برای پاسخ دادن به این سوال دوجواب منطقی وجود دارد که موجب می‌شود مشتریان تسهیلات فروش اقساطی خودرو را گزینه‌ای مناسب درنظر بگیرند. اول اینکه با یک نگاه ساده و جستجو در اینترنت متوجه خواهیم شد که بازار خرید و فروش خودرو به صورت قسطی بسیار گرم و پررونق است. این موضوع به ما نشان می‌دهد که افراد زیادی این روش را برای خرید خودرو انتخاب می‌کنند. دومین پاسخ نوعی ارزیابی ساده و منطقی بین تورم و سود خرید اقساطی است. برای مثال اگر شما خودرویی را با پیش پرداخت ۱۰۰ میلیون تومان و اقساطی ماهانه پنج میلیون تومان خریداری کنید، این مبلغ با توجه به رشد تورم بعد از چند ماه عددی ناچیز تلقی می‌شود. در نتیجه خرید خودرو اقساطی گزینه‌ای مناسب برای خریداران خودرو خواهد بود.

بهترین تسهیلات خرید کالا

تسهیلات خرید کالا یکی از آیتم‌های ویژه بانک‌ها و مجموعه‌هایی نظیر خودروشاپ است که در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد. این تسهیلات جهت خرید کالا به مشتریان داده می‌شود تا در شرایط فعلی کشور مردم بتوانند قدرت خرید خود را افزایش دهند. دریافت تسهیلات از سوی بانک‌ها معمولاً زمانبر است و برای اعطا این وام به مشتریان موانع زیادی وجود دارد. برای مثال بانک مهر ایران تسهیلات مناسبی در جهت خرید کالا در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. نکته مهم در این تسهیلات وجود موانع زیادی نظیر ارائه گواهی کسر از حقوق، پرینت حساب چندماهه، سپرده کردن مبلغ نقدی برای چند ماه، ارائه ضامن کارمندی و بازاری، ارائه دسته چک معتبر صیادی و … تنها تعدادی از مدارک مورد نیاز هستند که دریافت تسهیلات را برای مشتریان دشوار می‌کنند. خبر خوب این است که مجموعه خودروشاپ در این زمینه تسهیلاتی را در غالب وام فوری با چک صیادی یا همون وام خرید کالا خودروشاپ به مشتریان ارائه می‌دهد که در سریع‌ترین زمان ممکن بدون نیاز به مدارک متعدد به آنها پرداخت می‌شود.

مدارک مورد نیاز مجموعه خودروشاپ جهت دریافت وام کالا

مدارک شناسایی (شامل کپی کارت ملی و شناسنامه)

مدارک شغلی (مانند گواهی اشتغال، گواهی استخدام، جواز کسب، کارت مهارت، فیش حقوقی و....)

گواهی امضا از دفتر اسناد

پرینت حساب یک ماهه (پرینت حسابی که بیشترین ورودی را دارد و یا نشان دهنده حقوق یا درآمد شخص است)

داشتن چک صیادی بنفش برای وام فوری خرید کالا الزامی است

با ارائه مدارک فوق می‌توانید به راحتی تسهیلات وام کالا را در وب سایت خودروشاپ با اقساط ۱۲، ۱۸ و ۲۴ ماهی در کمتر از یک روی کاری دریافت نمائید.

تسهیلات خرید خودرو شامل چه خودروهایی می‌شود؟

هنگام دریافت تسهیلات خرید خودرو هیچگونه اهرم فشاری بابت خرید نوع خاصی از اتومبیل برروی مشتریان اعمال نمی‌شود. یعنی خریداران هنگام استفاده از این تسهیلات می‌توانند با توجه به مبلغ پیش پرداختی که به صورت نقدی ارائه می‌دهند، انواع خودروهای داخلی و خارجی صفر و کارکرده موجود در بازار را انتخاب کنند. همانطور که پیش تر گفته شد، دست خریداران در انتخاب خودرو کاملاً باز بوده و می‌توانند هر خودرویی که می‌خواهند را به صورت اقساطی خریداری کنند. باتوجه به قیمت خودروهای داخلی در روزهای اخیر بهترین پیشنهاد و اقتصادی‌ترین گزینه‌ها در محصولات سایپا شامل تیبا و پراید و در محصولات ایران خودرو شامل رانا، پژو ۲۰۶ و پژو ۲۰۷ می‌شود. در حال حاضر با توجه به قیمت لحظه‌ای خودرو، فروش اقساطی ساینا برای یک خانواده ۴ الی ۵ نفره ایده آل ترین گزینه ممکن محسوب می‌شود.

تا به اینجا احتمالاً برای خیلی از شما این سوال پیش آمده است که آیا تسهیلات خرید خودرو تنها شامل خودروهای اقتصادی داخلی می‌شود؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این تسهیلات شامل تمام خودروهای خارجی و داخلی می‌شود. همانطور که بالاتر گفته شد، تسهیلات خرید خودرو شامل انواع اتومبیل‌های موجود در بازار می‌شود. در نتیجه مشتریانی که قصد خرید خودروهای خارجی نظیر جک، تیگو، فیدلیتی و حتی خودروهای لوکس نظیر BMW را دارند جای نگرانی نیست. این افراد می‌توانند به راحتی از طریق مجموعه ما خودروهای مورد نظرشان را با بهترین شرایط و اقساط بلند مدت خریداری کنند.

مزیت‌های استفاده از تسهیلات خرید خودرو

تسهیلات خرید خودرو و کالا در کمتر از یک روز کاری

تسهیلات خرید اقساطی خودرو و وام کالا علاوه بر اینکه قدرت خرید متقاضیان را افزایش می‌دهد، نوعی سرمایه گذاری پرسود و ارزشمند به حساب می‌آید. متأسفانه به دلیل تحریم‌های صورت گرفته از کشورهای اروپایی و آمریکا درصد رشد تورم در داخل کشور صعودی است. این موضوع سبب شده است که خرید خودرو و کالا در داخل کشور برخلاف سایر کشورهای جهان نوعی سرمایه گذاری باشد.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1008120